Бесплатна лінія консультування
під час вагітності

Медикаментозний аборт

Медикаментозний аборт

Міфепристон/мізопростоловий режим

Ці препарати використовуються разом для переривання вагітності на ранніх термінах, зазвичай, не пізніше дев’яти тижнів з початку останньої менструації. У клініці жінці дають таблетку міфепристону. Цей препарат перешкоджає гормону прогестерону стимулювати розвиток слизової оболонки матки, яка живить плід, що росте. Коли дія прогестерону нейтралізується міфепристоном, плід позбавляється поживних речовин і гине. У жінки незабаром відновлюється менструальний цикл, і загиблий ембріон витісняється з матки.

У деяких випадках міфепристон не призводить до повного аборту. Тоді вдаються до іншого препарату. Жінці дають одну або кілька доз мізопростолу – речовини, що викликає сильні переймоподібні скорочення в матці з метою відторгнення ембріона.

Якщо ці два препарати не змогли викликати аборт, жінці настійно рекомендують вдатися до хірургічної процедури, оскільки ці препарати можуть призвести до вроджених патологій у дитини.

Метотрексат/мізопростоловий режим

Метотрексат був розроблений для боротьби із раковими захворюваннями. Він пригнічує метаболізм фолієвої кислоти. Фолієва кислота – це вітамін, необхідний для виживання та здорового розвитку плода. Саме з цієї причини більшість пренатальних (тобто «допологових») полівітамінів містять у собі фолієву кислоту. Коли на початку вагітності перестає вироблятися фолієва кислота, ембріон гине і вагітність переривається. Так само, як і в режимі з міфепристоном, жінці, яка приймає метотрексат, паралельно дають дозу мізопростолу, щоб викликати сильні переймоподібні скорочення матки для відторгнення плода.

Якщо ці два препарати не змогли викликати аборт, жінці наполегливо рекомендують вдатися до хірургічної процедури, оскільки ці препарати можуть призвести до вроджених патологій у дитини.

Медикаментозний неповний аборт

Згідно зі статистикою, приблизно в 5% випадків під час процедури фармаборту має місце неповне відторгнення плодового яйця, яке, якщо залишиться в матці, то може стати загрозою здоров’ю та життю жінки.

Ознаки невдалої процедури – жар (підвищення температури), поява внизу живота неінтенсивних болів, що тягнуть, вагінальна кровотеча (тривалістю до 2 і більше тижнів).

Звичайні тести вагітність не покажуть, необхідно УЗД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Запись на прием